Dlaczego warto zainwestować w Jet System?

Dlaczego warto zainwestować w Jet System?

Precyzyjne znakowanie towarów to ważna część pracy firm z branży produkcyjnej. Szukasz dobrych sprzętów, które ułatwią i zautomatyzują ten proces? Postaw na nowoczesne drukarki przemysłowe. Sprawdź, jak działają najnowsze rozwiązania wprowadzane przez markę Leibinger.

V-Check i automatyzacja produkcji

Przedsiębiorcy doceniają na przykład system wizyjny V-Check, który zapobiega błędom w oznaczaniu produktów. Jeśli towar zostaje nieprawidłowo zakodowany, urządzenie natychmiastowo aktywuje sygnały dźwiękowe i świetlne, czym informuje operatora o konieczności zatrzymania linii produkcyjnej. Dzięki temu można uniknąć wytworzenia całej serii źle zakodowanych produktów. To oszczędność pieniędzy i czasu oraz usprawnienie odciążające odpowiedzialnych za kontrolę produkcji pracowników.

Nowoczesne drukarki przemysłowe są wydajne i nastawione na działanie w trybie automatycznym. Nadają się do znakowania różnego rodzaju materiałów, takich jak drewno, metal, tworzywa sztuczne, plastikowe opakowania oraz tektura. Przy zakupie urządzeń warto skonsultować się ze sprzedawcą i opowiedzieć mu o swoich oczekiwaniach. W ten sposób można dobrać model sprzętu najlepiej dopasowany do profilu działalności przedsiębiorstwa.

Jet System w praktyce

Jednym z najciekawszych rozwiązań na rynku drukarek jest Jet System . To innowacyjna technologia druku atramentowego, która:

  • nie wymaga stosowania rozpuszczalnika,
  • opiera się na niezasychających dyszach,
  • zmniejsza koszty konserwacji i eksploatacji urządzeń,
  • sprawdza się w różnych gałęziach przemysłu.

Drukarki wyposażone w ten system są gotowe do pracy kilkanaście sekund po uruchomieniu. Doskonale znoszą długie przestoje produkcyjne i nie muszą być utrzymywane w trybie ciągłej gotowości. Strumień atramentu wypuszczany jest w całkowicie szczelnym obiegu, dzięki czemu nie dochodzi do zabrudzeń. Dysze nie muszą być płukane i czyszczone. Drukarki nadają się do oznaczania powierzchni wypukłych, wklęsłych, szorstkich i gładkich, a tusze schną w czasie krótszym niż sekunda.

Innowacyjne drukarki przemysłowe

Zainwestuj w nowoczesne systemy druku, a usprawnisz pracę linii produkcyjnej w swojej firmie. Zainspiruj się urządzeniami automatycznie wykrywającymi błędy kodowania oraz postaw na urządzenia, które są tanie w eksploatacji, a zarazem precyzyjne i niezawodne w działaniu.

Warto również poczytać o