Na czym polega Jet System?

Na czym polega Jet System?

Obawiasz się błędów kodowania towarów na linii produkcyjnej? Są sposoby, by ich uniknąć! Poznaj metodę działania nowoczesnych drukarek przemysłowych i wybierz sprzęty dopasowane do profilu działalności swojej firmy.

Najlepsze drukarki atramentowe

Prawidłowe kodowanie produktów wymaga zastosowania odpowiednich urządzeń i nieustannej kontroli realizowania tego procesu. Producenci drukarek przemysłowych zapewniają przedsiębiorcom praktyczne funkcje sprzętów, jak V-Check. Jego działanie polega na:

  • regularnym sprawdzaniu prawidłowości oznaczeń,
  • uruchomieniu sygnałów dźwiękowych i świetlnych w razie wykrycia błędu w czasie produkcji,
  • powiadomieniu operatora o konieczności zatrzymania linii produkcyjnej,
  • zapobieganiu stratom wynikającym z powstania serii źle zakodowanych produktów.

Ponadto Jet System obejmuje niezasychające dysze. Strumień atramentu działa w zupełnie zamkniętym obiegu, co pozwala na czystą pracę i rozwiązuje problem płukania elementów urządzenia zabrudzonych tuszem. Dużą zaletą jest także eliminacja konieczności używania rozpuszczalnika. W ten sposób zmniejsza się koszty eksploatacji i konserwacji drukarki. Niemieckie urządzenia maki Leibinger znajdują zastosowanie w przedsiębiorstwach działających w różnych sektorach gospodarki, na przykład w przemyśle kosmetycznym, farmaceutycznym, motoryzacyjnym i medycznym.

Wybór sprzętów do znakowania towarów

Jak wybrać odpowiednią drukarkę przemysłową? Trzeba zastanowić się, na jakich powierzchniach będzie nanoszony nadruk. Urządzenia do znakowania towarów przeznaczone są między innymi do pracy z tworzywami sztucznymi, drewnem, metalem, plastikiem i tekturą. Alternatywą dla technologii atramentowej są lasery przemysłowe. Można wykorzystać je do precyzyjnego kodowania drobnych elementów, takich jak biżuteria lub części motoryzacyjne. Najnowsze systemy zadruku charakteryzują się niską awaryjnością oraz są łatwe w obsłudze. Ponadto pozostają w pełni sprawne nawet w przypadku długich przestojów produkcyjnych.

Nowoczesne systemy zadruku

Chcesz zmodernizować swoją linię produkcyjną? Wdrażaj innowacyjne systemy zadruku! Zainwestuj w niemieckie drukarki, które eliminują problem zabrudzeń dysz oraz pracują w trybie automatycznego wykrywania błędów. Koduj towary szybko, precyzyjnie i przy minimalnym zużyciu materiałów eksploatacyjnych.

Warto również poczytać o